Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11078
Stary 24.06.2010, 07:47
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Na prawdę? Oj to tu się przejadą zdrowo na tym. Pamiętam jak byłem na stadionie Ajaxu, gdzie mieli najlepsze na świecie systemy oświetlania murawy, wielkie wiatraki żeby się ona wietrzyła itp. a i tak muszą zmieniać murawę 3 razy w ciągu sezonu. Co daje na polskie realia raz na sezon wymiana murawki
Na Ajaxie nie mają czasem wysuwanej murawy? Chyba że mi się już pomieszało z zamykanym dachem a o tym jestem pewien.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując