Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25706
Stary 24.06.2010, 07:14
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Widze ze czesc osób z forum dalej piszczy z radosci jak panienka złapana za cycka na dyskotece ze ten Makinwa to drugi Rooney.

gosc ostatino caly czas byl wypozyczany ,w ostatnim czasie nie gral wogole,kto wie w jakiej jest fomie i czy jest wogole przygotowany kondycyjnie.Co z tego ze kiedys tam byl wart kupe kasy i rokowano mu wspaniala przyszloscLiczy sie to co on teraz soba reprezentuje a fakty sa raczej dla niego marne.

Rozumiem ze jest powszechienie znany itd ,ot przychodzi do nas gosc z nazwiskiem itd.Super...

tylko trzeba wziasc pod uwage jego aktulane mozliwosci a te moga byc mniejsze niz Beto czy Hristova..
Kiedy miał przychodzić Issa Ba też wszyscy mówili że nie gra, że słaby kondycyjnie ale prawda jest taka że jak wyszedł na mecz to od razu gołym okiem było widać jego wyszkolenie techniczne zupełnie inne od polskich "rzemieślników kopactwa"
(w tym sensie że nie męczył sie z podaniem jakby grał piłka lekarską).

Makinwa wydaje mi się jest też transferem marketingowym czyli nazwiskiem które mogłoby przyciągnąć ludzi na nowy stadion.
Ale narazie to są niepotrzebne dyskusje bo gość wcale do nas nei musi przyjść a wszystko rozejdzie się po kościach.
Odpowiedz cytując