Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25705
Stary 24.06.2010, 07:10
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Wygląda na 163 powtórkę z rozrywki. Odgrzewanie starych numerów: sprzedamy X, to zrobimy taką transferową ofensywę, że ho ho! Szejkowie z City pozielenieją z zazdrości..

Tak miało być już po superkorzystnym transferze Głowackiego, filara naszej obrony i kapitana drużyny. Na wzmocnienia ze środków za Głowę nadal czekamy.

Teraz dowiadujemy się, że możliwa jest sprzedaż Marcelo, oczywiście za kosmiczne jak na nasze warunki pieniądze. Jak go sprzedamy, to dopiero ruszymy na zakupy!

Kiedyś wydawało się nie do pomyślenia, by Cupiał w jednym okienku mógł sprzedaż Żurawskiego i Frankowskiego. Teraz w jednym okienku gotów puścić Głowackiego i Marcelo, zostawiając drużynę z dwoma zdrowymi stoperami - solidnym, ale przeciętnym Kowalskim oraz weteranem Cleberem.

Jeśli Marcelo odejdzie, to już zrobi się totalny cyrk.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując