|
Jeśli chodzi o testy to chyba musi Kasperczak bo kto inny miałby to robić jak nawet dyr. sportowego jeszcze nie udało na się dorobić, a jeśli chodzi o transfery to wygląda na to że nagania Zdzisek vel Bełkot a ostateczną decyzję podejmuje Basałaj(oczywiście pod warunkiem że RN akceptuje warunki finansowe).Natomiast głównym rozgrywającym wydaje się być Zdzich
|