|
Ja się zastanawiam nad jednym: ściągnęliśmy na testy zawodnika. Kto ma teraz decydować, czy zostanie z nim podpisany kontrakt? Kasper się zarzeka, że nie ma nic wspólnego z transferami, ale to on jest osobą, która ma go codziennie na treningu (ok, ten ma teraz kontuzję, ale piszę ogólnie). Jeśli Kasper nie ma nic do gadania, to w takim razie po co te testy? Po 2 tygodniach podejdzie Jarosz do Brożka i zapyta się go, jak mu się grało z testowanym zawodnikiem?
|