dj_ibutti napisał(a):

Na prawdę? Oj to tu się przejadą zdrowo na tym. Pamiętam jak byłem na stadionie Ajaxu, gdzie mieli najlepsze na świecie systemy oświetlania murawy, wielkie wiatraki żeby się ona wietrzyła itp. a i tak muszą zmieniać murawę 3 razy w ciągu sezonu. Co daje na polskie realia raz na sezon wymiana murawki
|
W Dortmundzie chyba maja podobny problem z niedostatecznym naslonecznieniem murawy i musza co sezon wymieniac. No ale Lech chyba wiedzial co robi budujac tak wielki dach i membrany wiec powinni miec to w kosztach.