Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11076
Stary 23.06.2010, 22:56
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Na prawdę? Oj to tu się przejadą zdrowo na tym. Pamiętam jak byłem na stadionie Ajaxu, gdzie mieli najlepsze na świecie systemy oświetlania murawy, wielkie wiatraki żeby się ona wietrzyła itp. a i tak muszą zmieniać murawę 3 razy w ciągu sezonu. Co daje na polskie realia raz na sezon wymiana murawki
W Dortmundzie chyba maja podobny problem z niedostatecznym naslonecznieniem murawy i musza co sezon wymieniac. No ale Lech chyba wiedzial co robi budujac tak wielki dach i membrany wiec powinni miec to w kosztach.
Odpowiedz cytując