cisse1906 napisał(a):

Za pół roku kończy mu się kontrakt, jeżeli Wisła powiedziałaby: Mariusz, nie przedłużamy kontraktu, i tak siedziałbyś na ławie u nas, sprzedamy Cię. Zejdzie kasa z kontraktu, a Ty się przygotujesz z nową drużyną do sezonu.
I jeżeli Polonia Bytom chce Juszczyka, rezerwowego bramkarza Wisły, to dlaczego nie miałaby chcieć podstawowego bramkarza?
Nie wiem co w tym jest niespójnego, nielogicznego.
|
To jest nielogicznego, że skąd wiesz że Pawełek chciałby do Polonii Bytom? Po co takie gdybanie. Wiesz co mu w głowie siedzi czy jak? To są Twoje domysły, a nie stan faktyczny.