Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4171
Stary 23.06.2010, 22:40
cisse1906 napisał(a):Wyświetl post
Za pół roku kończy mu się kontrakt, jeżeli Wisła powiedziałaby: Mariusz, nie przedłużamy kontraktu, i tak siedziałbyś na ławie u nas, sprzedamy Cię. Zejdzie kasa z kontraktu, a Ty się przygotujesz z nową drużyną do sezonu.

I jeżeli Polonia Bytom chce Juszczyka, rezerwowego bramkarza Wisły, to dlaczego nie miałaby chcieć podstawowego bramkarza?

Nie wiem co w tym jest niespójnego, nielogicznego.

To jest nielogicznego, że skąd wiesz że Pawełek chciałby do Polonii Bytom? Po co takie gdybanie. Wiesz co mu w głowie siedzi czy jak? To są Twoje domysły, a nie stan faktyczny.
Odpowiedz cytując