SpoXsteR napisał(a):

|
powinno byc ok 100.. moze i u nas z pilka nie jest za dobrze, ale fanow mamy
|
Wiesz co ja chyba szydery nie zalapalem.
100 tys luda to na narodowym zgromadzil by Rydzyk na co rocznej pielgrzymce i tylko on lub Benek 16 raz na 5 lat jak laskawie przyjedzie.
Zaraz po Euro 2012 bedzie weryfikacja ilu to kluby przyciagna na trybuny a koszty najmu beda bo za taki stadion na 100 tys luda to chyba z 15 baniek za rok albo i wiecej.
W Poznaniu sie napalili na wielki stadion bo mysleli ze dostana za darmo i bedzie git a tu problem bo trzeba placic i to duzo wiec jest problem.