Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25695
Stary 23.06.2010, 22:12
Gdyby był w dobrej formie nigdy nie byłoby tematu "Makinwa w Wiśle" a naszą ligę wciągnąłby nosem.Jestem jednak niemalże przekonany że nawet będąc w kiepskiej dyspozycji będzie dla nas bardzo dużym wzmocnieniem.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując