Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 23.06.2010, 21:20
harthausen napisał(a):Wyświetl post
najlepsze, że dla Serbii jeszcze nic stracone, strzelają jedną bramę, punktami równo z Ghaną a bramy są 3-3 przy 2-2 Ghany. Wtedy wejdą ? (należy pamiętać że w bezpośrednim Ghana wygrała).

Jak mają tyle samo punktów i taki sam bilans to wychodzi ten co ma więcej bramek strzelonych. Ale już po ptokach. Szkoda, nie przepadam za Afrykańskimi drużynami
Odpowiedz cytując