harthausen napisał(a):

|
najlepsze, że dla Serbii jeszcze nic stracone, strzelają jedną bramę, punktami równo z Ghaną a bramy są 3-3 przy 2-2 Ghany. Wtedy wejdą ? (należy pamiętać że w bezpośrednim Ghana wygrała).
|
Jak mają tyle samo punktów i taki sam bilans to wychodzi ten co ma więcej bramek strzelonych. Ale już po ptokach. Szkoda, nie przepadam za Afrykańskimi drużynami
