robin hood napisał(a):

A jak wołają z ambony to jakoś Ci nie przeszkadza
|
Młodzi, wykształceni, taaak...
Nie widzisz niczego zdrożnego w tym, że przedstawiciel dyplomacji ościennego państwa opowiada się po stronie jednego z kandydatów w wyborach powszechnych. Porównujesz to do
wyimaginowanej sytuacji, gdy obywatel Polski zabiera głos w tej samej sprawie. Choćby i z ambony. Chciałeś być dowcipny, ale zabrakło inteligencji. Takiego "żartu" to by nawet "NIE" nie wydrukowało, bo chyba nie mają swoich czytelników za aż takich debili. Nie skojarzyłeś podstawowych faktów, które na szczęście są zrozumiałe dla co bardziej przytomnych polityków zza Odry.
Biorąc pod uwagę panujące w polityce międzynarodowej zasady -
ta wypowiedź to skandal.
Biorąc pod uwagę kontekst historyczny ( rozbiory, II wojna światowa - pisze o tym, bo mógłbyś sam nie zajarzyć ) -
ta wypowiedź to skrajna głupota.
Ale dla naszego forumowego
robin hooda - wszystko jest ok, bo przynajmniej poparła tego, co trzeba

Nie to, co te głupie klechy - już lepszy swój szwab. Prawda?
0 22 miał racje - panika na całego, ludziom kompletnie rozum odbiera.