Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8414
Stary 23.06.2010, 19:59
robin hood napisał(a):Wyświetl post
A jak wołają z ambony to jakoś Ci nie przeszkadza


Młodzi, wykształceni, taaak...

Nie widzisz niczego zdrożnego w tym, że przedstawiciel dyplomacji ościennego państwa opowiada się po stronie jednego z kandydatów w wyborach powszechnych. Porównujesz to do wyimaginowanej sytuacji, gdy obywatel Polski zabiera głos w tej samej sprawie. Choćby i z ambony. Chciałeś być dowcipny, ale zabrakło inteligencji. Takiego "żartu" to by nawet "NIE" nie wydrukowało, bo chyba nie mają swoich czytelników za aż takich debili. Nie skojarzyłeś podstawowych faktów, które na szczęście są zrozumiałe dla co bardziej przytomnych polityków zza Odry.

Biorąc pod uwagę panujące w polityce międzynarodowej zasady - ta wypowiedź to skandal.
Biorąc pod uwagę kontekst historyczny ( rozbiory, II wojna światowa - pisze o tym, bo mógłbyś sam nie zajarzyć ) - ta wypowiedź to skrajna głupota.

Ale dla naszego forumowego robin hooda - wszystko jest ok, bo przynajmniej poparła tego, co trzeba Nie to, co te głupie klechy - już lepszy swój szwab. Prawda?

0 22 miał racje - panika na całego, ludziom kompletnie rozum odbiera.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.06.2010 o godz. 20:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!