Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
remeks11
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: wrocław
Offline
#
8413
23.06.2010, 19:45
Lepiej słuchać gościa z wibratorem(Palikot) i Drzewieckiego z DZIKIEGO kraju.....Ciekawe na kogo głosuje Sobiesiak
remeks11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do remeks11
Znajdź inne posty napisane przez remeks11