Wyświetl pojedynczy post
remeks11
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8413
Stary 23.06.2010, 19:45
Lepiej słuchać gościa z wibratorem(Palikot) i Drzewieckiego z DZIKIEGO kraju.....Ciekawe na kogo głosuje Sobiesiak