ChG napisał(a):

Tak, po sezonie 04/05 interesowała się nim cała czołówka Serie A. Makinwa był bardzo bliski przejścia do Interu Mediolan, jednak ostatecznie wylądował w Palermo. Kosztował ponad 7 milionów euro.
|
Może ta kwota przemówi niektórym krytykującym ten transfer do wyobraźni. Makinwa ma mocną legitymację do bycia dużym wzmocnieniem Wisły.
Nie wiem też, po co toczycie spór związany z informacjami od Zbyniaka - żaden post na forum nie może storpedować transferu jeśli istotnie strony chcą go przeprowadzić, a nie szukają róznych wymówek. Problemy mogą stwarzać inne sprawy, nie posty Zbyniaka.
19sebawro06 napisał(a):

|
zaciekawił mnie wywiad z trenerem Kasperczakiem który wypowiadał sie na temat testowanego almelao czy jak mu tam. mówił ze jest bardzo dobrym graczem, gra bardzo ofensywnie
|
To, że ktoś gra ofensywnie jeszcze nie oznacza, że jest dobrym piłkarzem.
Mam nadzieję, iż Kasperczak wie co mówi i robi, a Alemao nie będzie drugim Ouadją, o którym też wypowiadał się w superlatywach.