Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
8410
23.06.2010, 19:30
remeks11
napisał(a):
Witam, to mój pierwszy post na forum
Arturo Qurworow PIES JESTEŚ!!! i tyle w temacie
PIES=pilicjant
Mam nadzieję że pierwszy i ostatni
robin hood
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robin hood
Znajdź inne posty napisane przez robin hood