Vinci napisał(a):

|
1) Śmieszna piosenka z mundialowej reklamy Rexony.
|
Lou Monte - Hay Gumbarre
wersji z reklamy nie znalazłam
taką tylko:
http://gregos.wrzuta.pl/audio/4HivOp...dee_bobadee_bu
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"