emj10 napisał(a):

|
Robi się. I tak nie planowałem głosować w II turze, a widząc jak społeczeństwo zawierzyło jednym i drugim (PO i PiSowi) umocniłem się w tym przekonaniu. Wybierzcie Polsce prezydenta! Ja płakać nie będę ale będę krytykował zarówno Jarka jak i Bronka, obojętnie którego wybiorą.
|
Hmm widzę że masz wysokie pojęcie własnego patriotyzmu.
Ale to normalne Państwo musi, rząd ma nam dać, ale jak my coś mamy dać państwu to już po co. Nooo ale do krytykowania pierwszy.
Nasi dziadkowie i rodzice ginęli żeby było tak jak jest a nam się dupy nie chce ruszyć.
I nie ma tu tłumaczenia że ktoś mi się podoba i nie mam na kogo głosować.
ehhhh