Dagobert napisał(a):

malkontenci i wiecznie sfrustrowani pesymiści będą biadolić a ja już nie mogę się doczekać pierwszego meczu na naszym nowym zaje... stadioniku i mam wyjebane na jego wady;P
|
Przy budowie popełnione szereg błędów, ale najważniejszym było, to, że dopuszczono do budowy amatora, który nigdy stadionu nie projektował...
Owszem, zgodzę sie z przedmówcami, że stadion jest lepszy niż był, że pomimo szeregu błędów i niedociagnięć może mieć swój klimat, ale...nie za te pieniądze. Analogiczna sytuacja. Załóżmy, że kupiliśmy np. Janka Muche za 5mln e. Niby zajebisty bramkarz, lepszy od Pawełka, powinniśmy się przecież cieszyć a nie biadolić... ale za te pieniądze można było kupić kogoś lepszego. I to jest ten bół. Porównując ceny, pojemności i wygląd innych stadionów słono przepłaciliśmy.