Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 23.06.2010, 17:30
Witoldon napisał(a):Wyświetl post
Gmoch w studiu pomeczowym mnie zniszczył. Te jego "he he he he" działa lepiej od różnych substancji za które trzeba płacic.
Te całe studia przedmeczowe,"eksperci" od 7 boleści,komentatorzy razem wzięci to dno, nie chce mi się ich słuchać szczególnie eksperta Trzeciaka.Nie mówiąc o komentatorach dzisiaj Iwański chciał trochę jak szpaku i z akcentem Rooney z naciskiem na Rrrrrrr



SoldierM4 napisał(a):Wyświetl post
A Jak zapatrujecie się na mecze Niemców i Serbów?
Ja widział bym to tak: Serbowie wygrywają i Ghana wygrywa, Serbowie z Jankesami a Ghana z Anglią. Szkopy out
Ha Ghana niech wygra ale,musi strzelać a nie marnować okazje Może będzie sensacja oby
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując