Witoldon napisał(a):

|
Gmoch w studiu pomeczowym mnie zniszczył. Te jego "he he he he" działa lepiej od różnych substancji za które trzeba płacic.
|
Te całe studia przedmeczowe,"eksperci" od 7 boleści,komentatorzy razem wzięci to dno, nie chce mi się ich słuchać szczególnie eksperta Trzeciaka.Nie mówiąc o komentatorach dzisiaj Iwański chciał trochę jak szpaku i z akcentem Rooney z naciskiem na Rrrrrrr
SoldierM4 napisał(a):

A Jak zapatrujecie się na mecze Niemców i Serbów?
Ja widział bym to tak: Serbowie wygrywają i Ghana wygrywa, Serbowie z Jankesami a Ghana z Anglią. Szkopy out
|
Ha Ghana niech wygra ale,musi strzelać a nie marnować okazje

Może będzie sensacja

oby
