Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 23.06.2010, 17:22
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Najpierw liczy się różnicę w bramkach,a gdy dopiero jest taka sama, decyduje więcej strzelonych.Przecież to są podstawy...
Algeria przykładowo strzela 2 bramki i ma stosunek 2-1, Słowenia przegrywa 0-1 i ma stosunek bramek 3-3 wiec ma wiecej strzelonych bramek od Algierczykow i awansuje. Ja tak to licze. Co do grupy D mam nadzieje, ze Ghana pokaze klase i Szwaby odpadna z Mundialu.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 23.06.2010 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując