1q2 napisał(a):

|
Najpierw liczy się różnicę w bramkach,a gdy dopiero jest taka sama, decyduje więcej strzelonych.Przecież to są podstawy...
|
Algeria przykładowo strzela 2 bramki i ma stosunek 2-1, Słowenia przegrywa 0-1 i ma stosunek bramek 3-3 wiec ma wiecej strzelonych bramek od Algierczykow i awansuje. Ja tak to licze. Co do grupy D mam nadzieje, ze Ghana pokaze klase i Szwaby odpadna z Mundialu.