Cytat:
|
Nie wiem kto tutaj zle liczy. Algieria zeby awansowac zamiast Slowencow musiałaby miec od nich wiecej strzelonych bramek. Słowenia miała ich 3 a Algieria anie jednej wiec dwie bramki tez by ich nie urzadzały. Zreszta teraz to i tak nie wazne bo awansowały z grupy te druzyny, ktore miały awansowac.
|
Najpierw decyduje stosunek bramek a jesli on jet rowny to dopiero ilosc strzelonych bramek.
No i w sumie dobrze ze USA weszlo bo graja lepiej od Slowenii. Poza tym ze Slowenia powinni wygrac ale sedzia im gola nie uznal. Fajnie gdyby byly powtorki wideo bo wszystko byloby sprawiedliwsze a tak to i tak ta sprawiedliwosc zawsze wychodzi na zero (no bo USA ze Slowenia zostalo pokrzywdzone a za to tutaj w ostatnich min sie wyratowali hehe) ale lepiej by bylo gdyby to szczescie nie musialo sie wyrownywac bo powtorki by za wczasu weryfikowały rzeczywistosc i USA juz by było ustawione po meczu ze Slowenia.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.