mitmichael napisał(a):

|
Nie wiem kto tutaj zle liczy. Algieria zeby awansowac zamiast Slowencow musiałaby miec od nich wiecej strzelonych bramek. Słowenia miała ich 3 a Algieria anie jednej wiec dwie bramki tez by ich nie urzadzały. Zreszta teraz to i tak nie wazne bo awansowały z grupy te druzyny, ktore miały awansowac.
|
Najpierw liczy się różnicę w bramkach,a gdy dopiero jest taka sama, decyduje więcej strzelonych.Przecież to są podstawy...
Bardzo dobrze że Słowenia odpadła, na awans nie zasłużyli a Kirm nie będzie się dalej kopał po czole
