Wasiu napisał(a):

|
Wybacz, ale matematyka nie jest Twoją najmocniejsza strona. Przed meczami Słowenia miała stosunek bramek 3-2 a Algieria 0-1. Jezeli Algieria i Anglia wygraja po 1-0 to stosunek bedzie sie prezentowal 3-3 oraz 1-1. W takiej sytuacji awansuje oczywiscie Slowenia, ale kazda dodatkowa bramka obojetnie czy dla Anglii czy dla Algierii zmienia sytuacje.
|
Algieria zeby awansowac zamiast Slowencow musiałaby miec od nich wiecej strzelonych bramek. Słowenia miała ich 3 a Algieria anie jednej wiec nic by im to nie dalo. Zreszta teraz to i tak nie wazne bo awansowały z grupy te druzyny, ktore miały awansowac.