Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1133
Stary 23.06.2010, 16:57
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Wybacz, ale matematyka nie jest Twoją najmocniejsza strona. Przed meczami Słowenia miała stosunek bramek 3-2 a Algieria 0-1. Jezeli Algieria i Anglia wygraja po 1-0 to stosunek bedzie sie prezentowal 3-3 oraz 1-1. W takiej sytuacji awansuje oczywiscie Slowenia, ale kazda dodatkowa bramka obojetnie czy dla Anglii czy dla Algierii zmienia sytuacje.
Algieria zeby awansowac zamiast Slowencow musiałaby miec od nich wiecej strzelonych bramek. Słowenia miała ich 3 a Algieria anie jednej wiec nic by im to nie dalo. Zreszta teraz to i tak nie wazne bo awansowały z grupy te druzyny, ktore miały awansowac.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 23.06.2010 o godz. 17:01.
Odpowiedz cytując