Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 23.06.2010, 16:54
No tak dosyć znajoma sytuacja.
W trakcie meczu Anglii mówiłem nawet do brata, że coś czuje powtórkę z naszej ligi dla Kirma.
A Amerykanie mają po prostu farta, choć sytuacji mieli chyba więcej.
Kirm chociaż szybciej wróci do Krakowa, choć w kiepskim nastroju.
Odpowiedz cytując