szprotson napisał(a):

Z całym szacunkiem.
Jest 23 czerwca, wszyscy sie wzmacniają tylko nie my.
Chciałbym widzieć Wisłe grająca o najwyższe trofea, a nie o "utrzymanie"
|
nie okłamujmy się.
na dziś liczy sie Lech, Legia, my i moze ktos szalony jakas Polonia np.