Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8398
Stary 23.06.2010, 16:14
Arturo Qr2nów,

A to wszystko dlatego, że Kaczyński powiedział, że nie będzie teraz mówił postkomuna lecz lewica. I przyznał to, o czym od dawna wszyscy na tym forum wiemy - że Kaczyński i PiS są w jakimś stopniu lewicowi.

I to jeszcze w momencie walki o poparcie elektoratu SLD przed drugą turą.

Więcej dystansu i zrozumienia kontekstu wypowiedzi.

Dziwię się, że takie dwie neutralne wypowiedzi mogły wywołać aż taką reakcję.

Są one oczywiste, chyba że ktoś miał oczekiwania wobec Kaczyńskiego, że podda drugą turę i nie będzie walczył o elektorat Napieralskiego.

A przy tym są najmniejszą ceną jaką jakikolwiek polityk może zapłacić za poparcie tego elektoratu - PO będzie musiało płacić konkretnymi ustawami (już teraz wychodzi kwestia in vitro).

ps. dodam jeszcze, że dosyć ciekawy komentarz (choć oczywiście zbyt euforyczny i kategoryczny w swej treści) można znaleźć tutaj: http://puszczyk.salon24.pl/198535,ja...grali-wszystko

Wydaje mi się trafne spostrzeżenie autora, iż Kaczyński jako jedyny właśnie tym sformułowaniem o którym piszę (lewica zamiast postkomuna) natychmiast zareagował na to, co się stało w SLD.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 23.06.2010 o godz. 16:18.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa