według newsa sf.pl nic nie wiadomo

oni chyba strzelają bo usłyszeli o ofercie minimalnej Wisły i uwaliło im się że to musi być definitywny. zobaczymy
a teraz uwaga patrzcie i płaczcie (ze śmiechu)
http://legionisci.com/news/38101_Chc...reanczyka.html