http://www.youtube.com/watch?v=F6obGJSFUPU
http://www.youtube.com/watch?v=QKUkH0SlFLg

czyli co w koncu?
pamietajcie o prawach autorskich..
a tak calkiem serio to nikt jakos specjalnie sie nie wybija w zespole Kirma.. cala druzyna gra bez polotu ..
wazne zeby sie ogrywal na tle takich rywali..