Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25662
Stary 23.06.2010, 14:39
moim zdaniem aktywność na forum oraz przecieki serwowane przez zbymaka i maci0sa świadczą tylko o braku profesjonalizmu w klubie. Jeżeli zatrudnia się w nim nieodpowiedzialne osoby, które dzielą się niepożądanymi informacjami na OGÓLNODOSTĘPNYM forum to jak możemy wymagać profesjonalizmu w innych obszarach funkcjonowania klubu? Przecież to jest krecia robota. Nie dziwię się, że w klubie rozpoczęło się polowanie na czarownice. Z całym szacunkiem Panowie, ale gdybym to ja był prezesem i Was zdemaskował wylecieli byście z hukiem mając dodatkowo grubo nas$%ne w papierach.Chcieli byście mieć takich pracowników jakimi Wy jesteście?

PS. Pomijam fakt, że sporo osób na forum traktuje Wasze słowa niczym wyrocznię i niesprawdzenie się ich może w ekstremalnych przypadkach doprowadzić do fali zbiorowych samobójstw.
Odpowiedz cytując