Sędzia napisał(a):

|
Od pięciu lat wszyscy mówią, że PiS to bolszewicy, a gdy Kaczyński mówi "niem nam mówią, że jesteśmy lewicowi" to nagle wielkie halo.
|
Nie Sędzio. Dla osoby trzeciej - widza, jest to po prostu żałosne. Żałosne jest to, jak gość wbija pazurki, gdzie tylko może byle by utrzymać pozycję, po czym wspinać się. Poza tym do lewicy takiej jak właśnie SLD im baaardzo daleko.