Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8391
Stary 23.06.2010, 14:11
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Od pięciu lat wszyscy mówią, że PiS to bolszewicy, a gdy Kaczyński mówi "niem nam mówią, że jesteśmy lewicowi" to nagle wielkie halo.
Nie Sędzio. Dla osoby trzeciej - widza, jest to po prostu żałosne. Żałosne jest to, jak gość wbija pazurki, gdzie tylko może byle by utrzymać pozycję, po czym wspinać się. Poza tym do lewicy takiej jak właśnie SLD im baaardzo daleko.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif