wiślak1906forever napisał(a):

Dajcie Zbymakowi wkońcu świety spokój, a nie z każdym artykułem jakiegoś pismaka, lecicie do niego z proźbą o potwierdzenie/zaprzeczenie.
Powie to co będzie uważał za stosowne.
Zresztą w tym atykule nic nowego się niepojawiło.
Pozdro.