|
Górnik ma problem z nowym stadionem...nie wiadomo dokładnie kiedy ruszy budowa. Jak na razie to miasto chce dołożyć krzesełka na trybunie gdzie w ekstraklasie mieli młyn. Myślę że jeszcze przez dłuższy czas kibice górnika będą chodzić dalej na tą ruinę.
|