Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 23.06.2010, 12:56
Górnik ma problem z nowym stadionem...nie wiadomo dokładnie kiedy ruszy budowa. Jak na razie to miasto chce dołożyć krzesełka na trybunie gdzie w ekstraklasie mieli młyn. Myślę że jeszcze przez dłuższy czas kibice górnika będą chodzić dalej na tą ruinę.
Odpowiedz cytując