Wyświetl pojedynczy post
farciarz
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2484
Stary 23.06.2010, 12:28
wiertar napisał(a):Wyświetl post
odpowiem za kolege. podobno mecz na miejskim więc adres jest taki: Stadion Miejski Letni im. Piłsudskiego. w Nowy Targ, Kolejowa 161



Raczej nie chodzi o to, to o którym piszesz jest na ulicy parkowej o ile się nie myle w tym momencie.
Tak jest to boisko jest pod tym adresem, dodam tylko dla tych któży niewiedzą gdzie to jest, że boisko im.Piłsudskiego położone jest przy głównej drodze jesieś 150-200metrów od dworca PKP (praktycznie naprzeciwko tego dworca)

Na 90% mecz odbędzie się na tym stadionei co do drugiego to jest on obok lodowiska bodajże jest tam ulica Parkowa.

Na koniec wg. mnie lepszym rozwiązaniem jest oczywiście stadion Piłsudskiego więcej kibiców może wejśc na mecz no i jest chyba łatwiejszy do znalezienia dla tych którzy nie są z NT.

Co do murawy to lepsza jest na boisku koło lodowiska ale więcej na ten temat postaram się napisać wieczorem(na miejskim gra i trenuje Szarotka więc jest bardziej zużyta)
Odpowiedz cytując