emj10 napisał(a):

neo-socjoliberalizm w czystym wydaniu
|
Racja.Tak więc NISZCZ SOCJALIZM!!!!!!!


A tak poważnie.Jak już zniszczymy socjalliberalizm w postaci PO,PiSu,PSLu czy innego SLD to kogo dopuścimy do władzy?
Korwinowców?
Monarchistów?
ONRowców?
A może komunistów?
czekam na propozycje...
