|
Hmmm to moze inaczej. Nie lepiej byloby stowrzyc taki temat w ktorym osoby z roznych dzielnic polski moglyby sie umawiac na dojazdy? Ja np. jestem z WLKP i poki co na wlasna reke bywam na meczach. Jakbym mogl kogos zabrac z regionu to juz byloby o wiele lepiej.
|