Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 23.06.2010, 12:12
Hmmm to moze inaczej. Nie lepiej byloby stowrzyc taki temat w ktorym osoby z roznych dzielnic polski moglyby sie umawiac na dojazdy? Ja np. jestem z WLKP i poki co na wlasna reke bywam na meczach. Jakbym mogl kogos zabrac z regionu to juz byloby o wiele lepiej.
Odpowiedz cytując