Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1112
Stary 23.06.2010, 12:00
Cytat:
Co do Irlandii to moim zdaniem szacunek dla Ich zawsze wielkiego serca do gry i ambicji, ale ta toporna, fizyczna gra jest ciezka do ogladania jak dla mnie.
I tu się mylisz...widzę że większość dalej żyje w przekonaniu że piłka wyspiarska ( czyt. Anglia, Irlandia ) to dalej gra długimi piłkami na napastników i " toporna gra " . Nie, tego już dawno nie ma ani w Anglii ani w Irlandii ( tylko reprezentacja ). Odkąd Trapattoni przejął Irlandię to grają znacznie ładniej dla oka. Oczywiście że gdyby nie ta ręka to byłaby dogrywka ale dalej jestem przekonany że Irlandczycy poradziliby sobie w dogrywce a pózniej na mundialu. Nie wiem jak Ty ale myślę że większość ludzi nie łudziło się że Francuzi wyjdą z grupy po tym jaką grę pokazywali wcześniej, po tym jak są skłóceni między sobą i na dodatek z trenerem.
Dzisiaj bardzo liczę na Słowenię , lubię Anglików ale po tym co grają to wolę z dwojga złego Słoweńców ciekawa sytuacja w tej grupie.
Odpowiedz cytując