|
Zabrze to raczej nie taki "mniejszy" ośrodek, bo z tego co się orientuje, to nawet w sezonie kiedy spadali to mieli na trybunach 15 tys. i wiecej, a nowy stadion miał miec chyba pojemność zbliżoną do naszego, ale sam jestem ciekawy czy robia tam coś czy nie? Swoją drogą powrót do Ekstraklasy na pewno im w tym pomoże.
|