Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1095
Stary 23.06.2010, 11:59
Zabrze to raczej nie taki "mniejszy" ośrodek, bo z tego co się orientuje, to nawet w sezonie kiedy spadali to mieli na trybunach 15 tys. i wiecej, a nowy stadion miał miec chyba pojemność zbliżoną do naszego, ale sam jestem ciekawy czy robia tam coś czy nie? Swoją drogą powrót do Ekstraklasy na pewno im w tym pomoże.
Odpowiedz cytując