Wyświetl pojedynczy post
Pusher
Member
 
 
Od: 10.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6044
Stary 23.06.2010, 11:31
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Może by się dało poszukać jakiś wzmocnień w RPA mają całkiem mocną ligę a zawodnicy pokroju Tshabalali byli by dla nas ogromnym wzmocnieniem problemem natomiast jej że nie wiadomo jak tam wygląda poziom finansowy ligi. I czy stać by nas było żeby kogoś wyciągnąć skoro da się z Brazylii to może RPA też by było dobrym kierunkiem. To samo rynek ligowy Korei Południowej i Japonii poziom szkolenia w tych krajach już dawno przeskoczył nas o lata świetlne a mimo wszystko myślę że pod względem finansowo-marketingowym konkurencyjna...chyba.
mundial ogląda caly piłkarski swiat wiec pewnie wyrozniający sie gracze typu Tshabalali wyląduja gdzies na zachodzie niz w polskie lidze...
Odpowiedz cytując