czera84 napisał(a):

Też tak sobie marzę,ale wiesz nasze władze dużo mówią.Ale transfery będą,ale czy przed zgrupowaniem w Niemczech.Tam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników bo będą transfery więc czekajmy.
|
Jeśli nie zdązą przed zgrupowaniem to potem cięzko będzię się zgrać na pierwsze mecze, oj cięzko. Nie rozumiem trochę Twojego ostatniego zdania "Tam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników bo będą transfery więc czekajmy" Co z czego tu wynika?