Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6043
Stary 23.06.2010, 11:22
czera84 napisał(a):Wyświetl post
Też tak sobie marzę,ale wiesz nasze władze dużo mówią.Ale transfery będą,ale czy przed zgrupowaniem w Niemczech.Tam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników bo będą transfery więc czekajmy.
Jeśli nie zdązą przed zgrupowaniem to potem cięzko będzię się zgrać na pierwsze mecze, oj cięzko. Nie rozumiem trochę Twojego ostatniego zdania "Tam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników bo będą transfery więc czekajmy" Co z czego tu wynika?
Odpowiedz cytując