Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6042
Stary 23.06.2010, 11:14
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Jarosz mówił, że chcą mieć wszystkich koniecznie przed wyjazdem do Niemiec, wiec ja mysle, ze bedzie jedna konferencja prasowa, na której przedstawią 2?3?4? zawodników?
Też tak sobie marzę,ale wiesz nasze władze dużo mówią.Ale transfery będą,ale czy przed zgrupowaniem w NiemczechTam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników, bo będą transfery więc czekajmy.Przypomnę tylko,że 3,4 zawodników nie wystarczy.Wg. mnie trzeba też uzupełnień bo Singlar dostanie kontuzji i coŁobodziński na obronęBurliga wróci do gry za 3 miesiące więc potrzebujemy też rezerwowych bo mamy aktualnie wąską kadrę a wszyscy wiemy jak nękają naszą Wisełkę kontuzję więc oprócz 4-5 wzmocnień dobrze by było podpisać umowy z zawodnikami testowanymi,żebyśmy mieli szeroką i wyrównaną kadrę,bo Marcelo kontuzje złapię albo kartki i nie mamy kim grać.Więc podsumowując:
a)4-5 wzmocnień
b)2-3 uzupełnienia
Wiem,że to mało się wydaję realne żebyśmy mieli 7-8 transferów ale wg. mnie są one równie potrzebne.
Ostatnio edytowane przez czera84 : 23.06.2010 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując