Też tak sobie marzę,ale wiesz nasze władze dużo mówią.Ale transfery będą,ale czy przed zgrupowaniem w Niemczech

Tam też pewnie będziemy testować darmowych zawodników, bo będą transfery więc czekajmy.

Przypomnę tylko,że 3,4 zawodników nie wystarczy.Wg. mnie trzeba też uzupełnień bo Singlar dostanie kontuzji i co

Łobodziński na obronę

Burliga wróci do gry za 3 miesiące więc potrzebujemy też rezerwowych bo mamy aktualnie wąską kadrę a wszyscy wiemy jak nękają naszą Wisełkę kontuzję więc oprócz 4-5 wzmocnień dobrze by było podpisać umowy z zawodnikami testowanymi,żebyśmy mieli szeroką i wyrównaną kadrę,bo Marcelo kontuzje złapię albo kartki i nie mamy kim grać.Więc podsumowując:
a)4-5 wzmocnień
b)2-3 uzupełnienia
Wiem,że to mało się wydaję realne żebyśmy mieli 7-8 transferów ale wg. mnie są one równie potrzebne.