Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?
Offline
#
11049
23.06.2010, 10:20
Zaraz sie na forum zacznie burza , ze jednak z barierkami
Odrazu napiszmy, że na dole nie NIE BĘDZIE BARIEREK. KONIEC DYSKUSJI.
Mako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mako
Odwiedź stronę domową użytkownika Mako!
Znajdź inne posty napisane przez Mako