zbymak napisał(a):

|
Nie wiem czy to wam pomoże czy nie ale wczoraj dostałem informacje żeby jeszcze troszke byc cierpliwym bo transfery bedą.Ja czekam spokojnie bo wierze i wam radze tak samo byc cierpliwym jeszcze troche.
|
ZBYMAK: troszkę? To więcej niż tydzień czy mniej

no przepraszam ale słowo "troszkę" źle mi się kojarzy...heheh....a tak serio to zdążymy przed 28 czerwca? Czyli przed obozem w Niemczech skompletować skład?