Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6037
Stary 23.06.2010, 10:16
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy to wam pomoże czy nie ale wczoraj dostałem informacje żeby jeszcze troszke byc cierpliwym bo transfery bedą.Ja czekam spokojnie bo wierze i wam radze tak samo byc cierpliwym jeszcze troche.
ZBYMAK: troszkę? To więcej niż tydzień czy mniej no przepraszam ale słowo "troszkę" źle mi się kojarzy...heheh....a tak serio to zdążymy przed 28 czerwca? Czyli przed obozem w Niemczech skompletować skład?
Odpowiedz cytując