Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6033
Stary 23.06.2010, 09:58
Proud napisał(a):Wyświetl post
Ja oglądając kilka spotkań Piasta odniosłem wrażenie że Kowalski wcale nie jest gorszy jak Glik. Może mniej widoczny, ale dość pewny w interwencjach. Myślę, że poradzi sobie w Wiśle. Mam taką nadzieję przynajmniej.
Moim zdaniem tak to wygladalo kiedy Kowalski gral na swoim poziomie, a Glik znacznie ponizej swojego. Dla mnie niestety Kowalski jest taki jopowaty brrrr. Ja bym Go sprzedal bo wyzej poziomu 4 stopera w klubie walczacym o mistrza i pucharach nie wyskoczy.
Odpowiedz cytując