Proud napisał(a):

|
Ja oglądając kilka spotkań Piasta odniosłem wrażenie że Kowalski wcale nie jest gorszy jak Glik. Może mniej widoczny, ale dość pewny w interwencjach. Myślę, że poradzi sobie w Wiśle. Mam taką nadzieję przynajmniej.
|
Moim zdaniem tak to wygladalo kiedy Kowalski gral na swoim poziomie, a Glik znacznie ponizej swojego. Dla mnie niestety Kowalski jest taki jopowaty brrrr. Ja bym Go sprzedal bo wyzej poziomu 4 stopera w klubie walczacym o mistrza i pucharach nie wyskoczy.