Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11042
Stary 23.06.2010, 03:55
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Uwierz mi, że tu nie chodzi o budowniczych, tylko o biuro architektoniczne Pana Obtułowicza. Gdyby nie opóźnienia wynikające z planów architektonicznych, to nie było by takich obsunięć w terminach oddania poszczególnych etapów prac bądź byłyby marginalne
A reprezentujesz czyją wiedzę? Podziel się szczegółami. Bo jeśli oczerniany ma być pan O., to w jeszcze większym stopniu dostać się powinno miastu, które przez lata nic z O. nie umiało zrobić, a z informacji ostatnich tygodni wynika, że nic nie chciało mu się zrobić. Nikt po prostu tego nie kontrolował, a zajmowali się tym ludzie, którzy nigdy podobnych inwestycji nie pilotowali. Skoro dopiero po interwencji Holendrów 3 lata po rozpoczęciu budowy ktokolwiek zajął się zgodnością projektu z normami UEFA, to o czym my tu mówimy? Nie zwalniam Studia Arch. z odpowiedzialności, ale jak kota nie ma, to myszy muszą harcować.
Odpowiedz cytując