|
w klubie prawdopodobnie szukają źródeł przecieków - widocznie informacje podawane przez zbymaka i maciOsa były na tyle prawdziwe, że mogły szkodzić prowadzeniu rozmów. Niestety nie jesteśmy bogatym klubem i takie operacje musimy raczej przeprowadzać dyskretnie po pierwsze po to, żeby ktoś kto ma więcej kasy nas nie ubiegł, a po drugie zainteresowanie mediów jest na rękę menedżerom zawodników, bo mogą podbijać cenę. Codziennie szperam w każdym możliwym zakątku netu i szukam choćby strzępka informacji o transferach do Wisełki, ale gotów jestem zrezygnować z takich informacji jeżeli to ma pomóc finalizacji rozmów
|