Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25659
Stary 23.06.2010, 00:54
heh, zbymak i maci0s przestali się udzielać dla dobra klubu, a na forum momentalnie grobowa atmosfera i obwieszczanie końca świata. Wychodzi na to, że lepiej dla was czytać na bieżąco o potencjalnych transferach, nawet jeśli sami(!) stwierdzacie że to nierealne niż nie móc niczego komentować i żyć w zupełnej nieświadomości, kto może przyjść już jutro rano. Ciekawe doświadczenie psychologiczne Generalnie adepci i doktoryzujący się w tej kwestii mieli by tu sporo materiału badawczego. Zresztą chyba jak na każdym innym klubowym sportowym forum.
Odpowiedz cytując