heh, zbymak i maci0s przestali się udzielać dla dobra klubu, a na forum momentalnie grobowa atmosfera i obwieszczanie końca świata. Wychodzi na to, że lepiej dla was czytać na bieżąco o potencjalnych transferach, nawet jeśli sami(!) stwierdzacie że to nierealne niż nie móc niczego komentować i żyć w zupełnej nieświadomości, kto może przyjść już jutro rano. Ciekawe doświadczenie psychologiczne

Generalnie adepci i doktoryzujący się w tej kwestii mieli by tu sporo materiału badawczego.

Zresztą chyba jak na każdym innym klubowym sportowym forum.