Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 22.06.2010, 19:27
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Chyba lepiej by bylo zagrac ten mecz na Hutniku wieczorkiem przy swiatlach niz na sile wracac na Reymonta zeby grac w dzien przy moze sie zdarzyc 30 stopniowym upale. Zeby sie nie okazalo, ze to bedzie ostatni mecz Wisly w pucharach. Po Levadii musimy dbac o kazdy szczegol.
A podstawowym szczególem jest gra na własnym stadionie może i przy jednej ale pełnej trybunie na nowym boisku. Na Hutniku przegraliśmy mistrzostwo więc tej pomyłki powtórzyć 2 raz nie możemy