Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6006
Stary 22.06.2010, 19:09
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję tylko, że to odgrażanie się zbymaka jest czymś spowodowana i w kuluarach rzeczywiście jest coś na rzeczy. Bo póki co nie wygląda to najlepiej.
Spoko luzik nawet mi przez myśl nie przechodzi jakies odgrazanie .Poczekamy zobaczymy jak i co bedzie .
Odpowiedz cytując