Grzadq napisał(a):

|
Mam nadzieję tylko, że to odgrażanie się zbymaka jest czymś spowodowana i w kuluarach rzeczywiście jest coś na rzeczy. Bo póki co nie wygląda to najlepiej.
|
Spoko luzik nawet mi przez myśl nie przechodzi jakies odgrazanie .Poczekamy zobaczymy jak i co bedzie .