Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8371
Stary 22.06.2010, 19:04
murray napisał(a):Wyświetl post
Założenie może być błędne. Kiedyś czytałem o ankiecie wypełnianej przez członków SLD, którzy w większości byli przeciwni legalizacji aborcji, związków homosiów. Co więcej, sporo opowiadało się za zmniejszeniem socjalu i biurokracji. Skoro nawet w samej partii ludzie nie do końca zgadzają się z polskim Zapatero, to o to samo można podejrzewać wyborców.
Już wcześniej pisałem, że dobry wynik jest pokłosiem "radosnej" kampanii, urodziwych bliźniaczek i ładnej żony.
Nie patrz na SLD przez pryzmat legalizacji aborcji i związków homoseksualnych. To akurat dosyć daleko w ich programie, a wyciąga się za każdym razem bo to chwytliwe i kontrowersyjne tematy.

0 22 to widzę że do grupy tych zindoktrynowanych przez TVN dołączył Skiba... dobrze, dobrze... A to że Oleksy już nie jest postkomunistą to też przeinaczenie TVNu i GW?
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.