Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11030
Stary 22.06.2010, 18:58
Kolejna kamerka o której wiedzieli nieliczni :]

http://www.krakow.pl/miasto/kamery/?id=06.html

CIekawe czemu nikt nie pracuje na zzachodniej. Pogoda ładna, jasno, podobno pracują na 2 zmiany a nikogo nie widać
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 22.06.2010 o godz. 19:01.
Odpowiedz cytując