Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
WILDLIFE
Member
Od: 03.2008
Skąd: Lublin
Offline
#
11029
22.06.2010, 18:55
licoo
napisał(a):
Barierki zostaną pomalowane na niebiesko czy już tak zostanie?
estetycznie wygląda w kolorze niebieskim, jednak po paru latach farba może schodzić i będzie wyglądało trochę rozmazane
WILDLIFE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WILDLIFE
Znajdź inne posty napisane przez WILDLIFE